تیر 09, 1400
چگونه از قابلیت USB مودم Huawei ONT استفاده کنیم: پورت USB مودم هواوی میتواند در سناریوهای زیر استفاده شود:
ادامه مطلب
فروردین 31, 1400
مقایسه مدل های مختلف SFP و کاربرد هرکدام SFP در لغت مخفف عبارت Small Form Factor است که در واقع به یک ترنسیور جمع و جور و Hot-plug میگن که میتونه تبدیل سیگنال الکتریکی و نوری رو انجام میدهد.
ادامه مطلب
فروردین 27, 1400
بررسی ساختار داخلی کانکتکورهای فیبر نوری کانکتور فیبرنوری یک اتصال دهنده ی مکانیکی است که برای اتصال دو قسمت فیبر نوری یا اتصال یک فیبر نوری به دستگاه های ارتباطی استفاده میشود. در شکل زیر شما اجزای تشکیل دهنده ی یک کانکتور فیبرنوری را ملاحظه میکنید
ادامه مطلب
فروردین 19, 1400
فیبر مالتی مود برای رسیدن به سرعت 10 گیگا بیت بر ثانیه برای مسافت های که در توپولوژی های LAN و کاربردهای مراکز داده انتخاب مناسبی است. انواع مختلفی از فیبر مالتی مود برای پروژه های شبکه پرسرعت موجود است و هر یک از Reach و Data-Rate خاصی پشتیبانی میکند با توجه به وجود انواع مختلف گزینه ها انتخاب مناسب ترین فیبر مالتی مود سخت میشود. میان OM1/ OM2/ OM3/ OM4 و OM5 کدام را انتخاب میکنید؟
ادامه مطلب
اسفند 12, 1399
1) چگونه Address IP پیش فرض  Huawei ONTرا بدست آوریم؟به دنبال Address IP پیش فرض در صفحه نام در قسمت عقب ONT بگردید.به طور کلی ،IP Address  192.168.100.1 یا 192.168.1.1 است.2) چگونه به نام کاربری و رمزعبور پیش فرض Huawei Echolife Ont دسترسی پیدا کنیم؟       1) رمز ورود پیش فرض به رابط مدیریت وببرای دسترسی به نام کاربری و رمزعبور پیش فرض در صفحه نام محصول به صورتی که در شکل زیر نمایش داده شده است عمل کنید2) رمز عبور پیش فرض برای Wi-Fiمی توانید نام کاربری و رمزعبور پیش فرض را در صفحه نام محصول مشاهده کنید همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است3)  چگونه در Huawei Echolife Ont  log-in کنیمOnt ها...
ادامه مطلب
دی 27, 1399
 Fiber media converter (مدیا کانورتور فیبر نوری) یک راه‌حل مقرون‌به‌صرفه برای انتقال پهنای باند و غلبه بر محدودیت فاصله کابل کشی شبکه سنتی است که به طور چشمگیری پهنای باند و فاصله انتقال شبکه محلی (Local Area Netwok :LAN) را با بهره گیری از فیبر نوری و یکپارچه‌سازی تجهیزات جدید در زیرساخت موجود افزایش می‌دهد به طور کلی، مدیا کانورتور فیبر نوری وسیله‌ای است که سیگنال الکتریکی استفاده‌شده در کابل های UTP را به امواج نوری مورد استفاده در کابل‌های فیبر نوری و بالعکس تبدیل می‌کند.
ادامه مطلب
دی 24, 1399
اسپلیتر فیبرنوری یک عنصر پسیو در شبکه میباشد که بارزترین محل استفاده آن در FTTH است و نیازی به برق ندارد و از تکنولوژی هدایت موج استفاده می کند که با ورودی سیگنال نوری را به سیگنال نوری را به چند خروجی با پاور کمتر ارسال می نماید. که در شبکه های Point-To-Multi-Point کاربرد دارد.
ادامه مطلب
دی 20, 1399
در توپولوژی های شبکه نوری ، ظهور اسپلیتر فیبر نوری در کمک به کاربران برای به حداکثر رساندن عملکرد مدارهای نوری شبکه قابل توجه است. اسپلیتر فیبرنوری جزء تجهیزات پسیو شبکه محسوب میشود که میتواند یک پرتو نور را به دو یا چند پرتو نور تقسیم کند و برعکس. این دستگاه شامل چندین ورودی و خروجی میباشد. هرزمان که انتقال نور در یک شبکه نیازمند تقسیم شدن باشد، میتوان با استفاده از اسپلیتر، به آسانی به شبکه متصل شد.
ادامه مطلب
آذر 22, 1399
  با عملیاتی شدن تکنولوژی GPON و گسترش آن در کشور جهت پیاده سازی شبکه های LAN و همچنین ارائه سرویس های پایدار با پهنای باند بالاتر از سیستم های مبتنی بر زوج سیم مسی، استفاده از مودم های ONT یا همان مودم های فیبر نوری گسترش یافته است. این مودم ها علاوه بر پورت LAN و تلفن، پورت USB هم دارند که کاربرد های آن به شرح زیر میباشد. 1) اشتراك گذاري پرينتر در شبکهاگر پرينتري داريد كه همزمان چندین دستگاه از آن استفاده میکنند، مي توانيد از طريق پورت USB آن را به مودم وصل كنيد و پس از انجام تنظيمات لازم همه ي دستگاه ها از آن استفاده كنند.ديگر نياز نيست كه پرينتر را به يك...
ادامه مطلب
خرداد 27, 1399
یک کابل فیبر نوری از بخش‌های مختلف هسته (Core)، پوسته (Cladding)، پوشش (روکش هسته و پوسته – Coating)، روکش مقاوم (Strengthen Member) و روکش خارجی (Outer Jacket) تشکیل شده است.
ادامه مطلب
صفحه 1 از 2 ابتداقبلی [1]
دسته بندی مطالب
جستجو
اشتراک مطالب
نام