Cisco X2-10GB-LRM

Cisco

X2-10GB-LRM

Cisco 10GBASE-LRM X2 1310nm 220m DOM Transceiver Module
  • جهت خرید کالا با واحد فروش شرکت به شماره 41335 021 تماس حاصل فرمائید.
  • کلیه تجهیزات Active شامل گارانتی طلایی و یکساله "شبکه تکوین اندیشه برتر" می باشند.
  • ارسال کالا در تهران با پیک و در سایر شهرستان ها با پست انجام می شود.
  • تجهیزات سازگار با این کالا را در قسمت "تجهیزات مرتبط" مشاهده کنید.

Cisco 10GBASE-LRM X2 Transceiver Module (MMF, 1310nm, 220m, SC, DOM)

Product Details

Cisco  X2-10GB-LRM
Form Type X2 Max Data Rate 10.3125Gbps
Wavelength 1310nm Max Cable Distance 220m over OM2 MMF
Interface SC duplex Optical Components FP 1310nm
Cable Type MMF DOM Support YES
TX Power -6.5~-0.5dBm Receiver Sensitivity < -14.4dBm
Commercial Temperature Range 0 to 70°C (32 to 158°F)