Cisco CWDM-SFP10G-1550

Cisco

CWDM-SFP10G-1550

Cisco CWDM-SFP10G-1550 10G CWDM SFP 1550nm 80km DOM Transceiver Module
  • جهت خرید کالا با واحد فروش شرکت به شماره 41335 021 تماس حاصل فرمائید.
  • کلیه تجهیزات Active شامل گارانتی طلایی و یکساله "شبکه تکوین اندیشه برتر" می باشند.
  • ارسال کالا در تهران با پیک و در سایر شهرستان ها با پست انجام می شود.
  • تجهیزات سازگار با این کالا را در قسمت "تجهیزات مرتبط" مشاهده کنید.

Cisco CWDM-SFP10G-1550 10G CWDM SFP Transceiver Module (SMF, 1550nm, 80km, LC, DOM)

Product Details

Cisco  CWDM-SFP10G-1550
Form Type SFP Max Data Rate 11.0957Gbps
Wavelength 1550nm Max Cable Distance 80km
Interface LC duplex Optical Components DFB CWDM
Cable Type SMF DOM Support Yes
TX Power 0~4dBm Receiver Sensitivity <-23dBm
Commercial Temperature Range 0 to 70°C (32 to 158°F) Protocols MSA Compliant